Bajkolandia

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Również i dzieci znajdą w Rowach coś dla siebie. Kiedy nie będą budować piaskowych zamków na plaży, warto zabrać je do Bajkolandii. To teren przy ulicy Plażowej, w którym nie brakuje kolorowych zabawek, sprzętów, gier i innych urządzeń. Jeśli nasza pociecha boi się pójść do wesołego miasteczka lub jest na to zbyt mała, na pewno spodoba jej się to miejsce i nie zazna tu nudy.

W okresie wakacji również Bajkowa Ciuchcia niezmiennie intryguje dzieci wesołymi barwami i dźwiękami, poruszając się po ulicach Rowów. Kolorowa lokomotywa ciągnie za sobą kilka wagoników, w których można wygodnie usiąść i pooglądać okolicę, czując się jak w prawdziwym przedziale, prawdziwego pociągu!

Mini przewodnik

Czarujący zakątek, pomyślany i stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych. Jak powszechnie wiadomo, wszelkie formy zabawy - karuzele, gry, stylizowane na bajkowe “ciuchcie” i inne interaktywne urządzonka - to jest dokładnie to, co dzieci lubią najbardziej. Zwłaszcza, jeśli całość okraszają feeria żywych barw i wpadające w ucho melodie - tak jak w Bajkolandii.

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja