Bałtyckie Centrum Nurkowe

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Podwodny świat skrywa w sobie wiele tajemnic, fantastycznych stworzeń, a może i wielkich skarbów - zwłaszcza, jeśli jest tak “nieprzejrzysty” jak Morze Bałtyckie. Oczywiście nie jest to jedyny w okolicy akwen, który penetrują nurkowie. Organizowane są wyprawy również na pobliskie jeziora, jednak to morskie odmęty cechują się największą siłą przyciągania ciekawskich świata.

Nurkowanie wymaga porządnych przygotowań i solidnego, niezawodnego wyposażenia. Zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt i przejść fachowe szkolenie (nawet zakończone certyfikatem) można np. w Bałtyckim Centrum Nurkowym, gdzie szkolenia prowadzą płetwonurkowie-pasjonaci ze stowarzyszenia Podwodni Słupsk.

Oczywiście pierwsze kroki należy stawiać na basenie - z siłami natury nie ma żartów. Doświadczeni instruktorzy wyłapią wszelkie błędy i pomogą je poprawić. W ich towarzystwie każda wyprawa do królestwa Neptuna będzie przyjemnym i bezpiecznym doświadczeniem.

W ofercie centrum nurkowego są m.in. nurkowania pod lodem, profesjonalna sesja fotograficzna pod wodą czy eksploracja wraków.

Mini przewodnik

Nasze morze nie szczyci się doskonałą podwodną widocznością, mimo to jednak, jego tajemnice nadal budzą ogromne zainteresowanie. Dobrym pomysłem na odkrywanie uroków podwodnego świata będzie udanie się przed zanurzeniem do płetwonurków z Bałtyckiego Centrum Nurkowego. Prowadzą oni szkolenia, wypożyczalnię profesjonalnego sprzętu, organizują także różnorodne wyprawy.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja