Bałtyckie Centrum Nurkowe

Podwodny świat skrywa w sobie wiele tajemnic, fantastycznych stworzeń, a może i wielkich skarbów - zwłaszcza, jeśli jest tak “nieprzejrzysty” jak Morze Bałtyckie. Oczywiście nie jest to jedyny w okolicy akwen, który penetrują nurkowie. Organizowane są wyprawy również na pobliskie jeziora, jednak to morskie odmęty cechują się największą siłą przyciągania ciekawskich świata.

Nurkowanie wymaga porządnych przygotowań i solidnego, niezawodnego wyposażenia. Zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt i przejść fachowe szkolenie (nawet zakończone certyfikatem) można np. w Bałtyckim Centrum Nurkowym, gdzie szkolenia prowadzą płetwonurkowie-pasjonaci ze stowarzyszenia Podwodni Słupsk.

Oczywiście pierwsze kroki należy stawiać na basenie - z siłami natury nie ma żartów. Doświadczeni instruktorzy wyłapią wszelkie błędy i pomogą je poprawić. W ich towarzystwie każda wyprawa do królestwa Neptuna będzie przyjemnym i bezpiecznym doświadczeniem.

W ofercie centrum nurkowego są m.in. nurkowania pod lodem, profesjonalna sesja fotograficzna pod wodą czy eksploracja wraków.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz