Basen Dolina Charlotty

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Kompleks rekreacyjno-pływacki, stanowiący własność hotelu Dolina Charlotty przyjmuje również Gości spoza hotelu. Posiada między innymi jacuzzi i brodzik dla małych dzieci z wysoką fontanną w centralnym punkcie płytkiej niecki.

Istotniejszy będzie zapewne główny basen. Jest on wyposażony w urządzenia do silnego i delikatnego wodnego masażu.

Powierzchnia lustra wody to ok. 117 m², a wymiary niecki 18 metrów długości i 6,5 m szerokości. Komfortowy relaks przy brzegu wspomagają wygodne leżaki.

Alternatywną formę odpoczynku zapewnia strefa różnorodnych saun. Obok “klasycznych” parowej i suchej, do dyspozycji są sauny z aromaterapią, błotna oraz saunarium, w którym łączy się oczyszczające działanie ciepła i światła (chromoterapia).

Dla nie-hotelowych gości pływalnia i strefa saun jest czynna od 9:00 do 21:00. Pojedyncza wejściówka uprawnia do 1,5-godzinnego korzystania z dostępnych na basenie Doliny Charlotty atrakcji. Droższe bilety to 3h aktywnego wypoczynku: połowa czasu na basenie, pozostałe 90 minut to ćwiczenia na siłowni. Na stanie salki fitness są m.in. atlas, hantle, bieżnie, rowerki, orbitreki i drabinka gimnastyczna.

Obiekt posiada również bogatą ofertę zabiegów i rytuałów balijskiego SPA.

Mini przewodnik

Hotelowa strefa rekreacji i aktywnego “wodnego” wypoczynku, dostępna dla wszystkich chętnych. Główny basen o wymiarach 18 x 6,5 m posiada kilka stanowisk hydromasaży, do tego dziecięcy brodzik z zawsze ekscytującą maluchy fontanną i 5 rodzajów saun do wyboru. W pełnej dyspozycji gości jest także kompleksowo wyposażona salka fitness.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja