Cafe Kręgielnia Redzikowo

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Całkiem klimatyczny lokal, w którym można dobrze się bawić i realizować towarzysko. Rozrywkę w różnych muzyczno-sportowych formach uzupełnia szerokie menu niewielkiego bufetu.

Najważniejszym punktem Cafe Kręgielni są 4 nowoczesne tory bowlingowe. Posiadają komputerowy system liczenia punktów w bieżącej rozgrywce. Pełna automatyka objęła również pozostałe możliwe elementy w strefie przeznaczonej do gry. Wątpliwości dotyczące obsługi maszynerii pomaga rozwiać obsługa obiektu.

Przed przystąpieniem do zbijania pionów należy zaopatrzyć się w odpowiednie obuwie - dostępne na miejscu, razem z jednorazowymi skarpetkami w komplecie. Dodatkową atrakcją kręgielni jest system Moonlight, zapewniający efektowną grę świateł w czasie rywalizacji.

Równie popularną barową rozrywką jest bilard - w różnych wersjach i mutacjach. Goście mają do dyspozycji 1 stół. Ofertę Cafe Kręgielni wieńczy escape room - gra dla 2-5 osób, wymagająca rozwiązywania mniej lub bardziej skomplikowanych zagadek pod presją uciekającego czasu. W “Mission: Escape” zdarza się, że okresowo nie jest ono dostępne.

Lokal czynny jest w godzinach popołudniowych i wieczornych, w weekendy już od 12:00. Cafe Kręgielnia funkcjonuje w ramach gminnego Parku Wodnego Redzikowo. Osoby wybierające się na pływalnię otrzymują 50% zniżki do kręgielni.

Mini przewodnik

Obiekt działający na terenie Parku Wodnego, zapewniający dodatkową rozrywkę do pływackiej rekreacji. W centrum uwagi znajdzie się oczywiście nowoczesna kręgielnia, wyposażona w 4 tory do gry, automatyczne systemy zwiększające komfort rozrywki oraz efektowne oświetlenie. Cafe Kręgielnia posiada jeszcze stół bilardowy, bufet oraz pomieszczenia escape roomu.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja