Golf Club Zajączkowo

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Golf po ponad 100-letniej przerwie powrócił do programu letnich igrzysk - w Rio de Janeiro w 2016 r. dopiero po raz 3. rozdano olimpijskie medale w tej dyscyplinie sportu. Być może dla światowej klasy graczy, pole w Zajączkowie nie będzie prezentowało się wystarczająco okazale, ale wszyscy “niedzielni” miłośnicy wbijania piłeczki do dołka powinni się tutaj czuć znakomicie.

Golf Club Zajączkowo dysponuje 9-dołkowym polem, położonym na pięknym terenie Parku Krajobrazowego Dolina Słupi. Zsumowana długość kolejnych etapów rozgrywki to ponad 3 kilometry terenu jak z pocztówki.

Aby wrażenia estetyczne nie były jedyną przyjemnością, należałoby wykazać się odpowiednią techniką uderzeń. Różne typy golfowych swingów można wytrenować na 250-metrowej strzelnicy driving-range, w akademii gry krótkiej (6 dołków) oraz na terenie putting greenu.

Na miejscu można wziąć kilka lekcji u wykwalifikowanych trenerów (zajęcia indywidualne i w grupach) oraz kupić bądź wypożyczyć profesjonalny sprzęt do gry w golfa.

Mini przewodnik

Zorganizowane na wysokim poziomie, pięknie położone na obszarze Parku Krajobrazowego Dolina Słupi pole golfowe o długości ponad 3 kilometrów. Rywalizacja “na poważnie” odbywa się na 9 dołkach, swoje umiejętności - pod okiem fachowych instruktorów - można poprawiać na strzelnicy driving range (250 m),w 6-dołkowej akademii gry krótkiej czy na putting greenie.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja