Paintball

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Paramilitarna gra zespołowa, która w krótkim czasie przerodziła się w pełnoprawny sport. “Strzelanie” kulkami z farbą sprawdza się zarówno w ramach imprezy integracyjnej bądź okolicznościowej, jak też jako alternatywna forma aktywnego wypoczynku.

Jedno z pól paintballowych znajduje się na terenie przylegającym do Ośrodka Jeździeckiego Anka w Ustce. Jego profil ma zapewnić ekscytującą grę, zróżnicowanie doznań i silne emocje - a to dzięki licznym okopom, przeszkodom terenowym, wieżyczkom strzelniczym, osłonom z worków z piaskiem itp. Teren rozgrywania meczu ogrodzony jest 3-metrową siatką.

Paintball jest bardzo elastyczną grą - liczba możliwych scenariuszy, zasad toczenia potyczek sprawia, że wszyscy powinni znaleźć odpowiadający im typ rozgrywki. Organizatorzy pola w Ustce proponują 11 głównych wariantów rywalizacji: od klasycznego zdobywania flagi drużyny przeciwnej, przez “Zwiad”, “Koktajl Mołotowa” czy “Obronę Częstochowy”, aż po “Ochronę Prezydenta” lub “Podchody do snajpera”.

Na wyposażeniu obiektu znajduje się 10 kompletów wyposażenia - maski z podwójnymi szybkami, kombinezony oraz markery. Do gry dopuszczane są osoby posiadające własny sprzęt. W paintballu należy restrykcyjnie stosować się do wymogów bezpieczeństwa - dopuszczalna prędkość wylotowa kulek to blisko 330 km/h. Dlatego też zaleca się dokładną kontrolę parametrów markerów przed wyjściem w pole i staranne sprawdzenie odzieży ochronnej.

Mini przewodnik

Paintball staje się obecnie coraz bardziej popularną aktywnością grupową. Znajdujące się na terenie stadniny koni w Ustce pole do gry w kilkunastu scenariuszach zbudowano tak, aby zapewnić uczestnikom rozgrywki jak największe emocje. Atrakcji na polu nie brakuje. Sprzęt dostępny jest na miejscu, choć można strzelać również własnym markerem.

Blogi

Paintball wart uwiecznienia na wideo - świetnie to zrobi firma KM Studio kamerzysta Wrocław


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja