Stadnina Pod Lasem w Żelazie

Stadnina Pod Lasem w Żelazie to kameralna szkółka jeździecka, położona niemal w kompletnej głuszy - na polanie z trzech stron otoczonej lasem, z dala od miast, miasteczek i ruchliwych dróg. Najbliższa wieś oddalona jest o około kilometr.

W tych pięknych okolicznościach przyrody Słowińskiego Parku Narodowego trudno o lepszy sport niż jeździectwo. Dla nabycia podstawowych umiejętności przewidziano oprowadzanie na lonży i ujeżdżanie po odgrodzonym terenie. Kto poczuje się wystarczająco pewnie, może już śmiało pogalopować na wierzchowcu w otwartą przestrzeń.

Na gości czeka ok. 7-10 koni, wszystkie są już dojrzałe (z zasady mają powyżej 7 lat) i zostały już wcześniej ułożone pod siodło. Wyboru właściwego konia i kasku dokonuje się indywidualnie, z pomocą i bezcenną radą instruktorów. Dodatkowo, możliwe są przejażdżki bryczką.

Ośrodek jeździecki działa w ramach dużego pola namiotowo-kempingowego.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Schowany przed cywilizacją niewielki ośrodek jeździecki. Baza Pod Lasem znajduje się na rozległej polanie, z 3 stron otoczonej przez ścianę lasów Słowińskiego Parku Narodowego. Do dyspozycji chętnych na konne przejażdżki i dłuższe wycieczki jest ok. 7-10 ułożonych, łagodnych zwierząt. Do tego lonża, niewielki maneż, bryczka i doświadczona kadra instruktorów.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz