Stajnia Pod Żelazną Podkową

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Stajnia Pod Żelazną Podkową to konny zakątek Doliny Charlotty. Działająca na miejscu szkółka jeździecka pozwali zarówno nabyć, jak też znacząco poprawić swoje umiejętności konnej jazdy. Kadra instruktorska szczyci się wysokimi kwalifikacjami i niemałym, regularnie rosnącym doświadczeniem. Równie istotne, o ile nie ważniejsze, są mieszkające tu zwierzęta.

“Pod Żelazną Podkową” przebywają konie, które mogą się różnić od siebie diametralnie - temperamentem, wielkością, umaszczeniem, rasą… W stadninie na stałe mieszkają m.in. konie szlachetnej półkrwi, polskie kuce, konie wielkopolskie czy konie huculskie. Część zwierząt nastawiona jest wyjątkowo przyjaźnie do dzieci, inne szkolone są do startów w zawodach sportowych.

Pierwsze lekcje konnej jazdy najlepiej brać na lonży w ujeżdżalni. Bardziej zaawansowani będą jeździć samodzielnie po padoku lub wybiorą się na wycieczkę w teren. W razie chęci/potrzeby można wziąć lekcję indywidualną, gdzie instruktor skupia się wyłącznie na jednym jeźdźcu. Zwieńczeniem możliwości dostępnych Pod Żelazną Podkową są eleganckie przejażdżki bryczką.

Kaski są do wypożyczenia na miejscu, o pozostałe elementy stroju - ubranie nie ograniczające swobody ruchów, pełne płaskie buty (zalecana wysokość za kostkę) - należy zadbać we własnym zakresie.

Mini przewodnik

Centrum jeździeckie hotelu Dolina Charlotty. Oferta Stajni Pod Żelazną Podkową zawiera bodaj wszystko, czego można oczekiwać po stadninie koni: przejażdżki bryczką, prowadzenie na lonży, jazdy po padoku i w terenie, lekcje techniki i obchodzenia się ze zwierzęciem. Przed wskoczeniem na siodło lepiej zadbać o właściwą, niekoniecznie profesjonalną odzież.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja