Wędkarstwo

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Łupawa to środowisko zamieszkania wielu ryb - przede wszystkim pstrągów. Dozwolone jest tu łowienie, jednak z pewnymi ograniczeniami - tak, by nie zmniejszyć drastycznie przyrostu naturalnego organizmów. To jednak żadna przeszkoda w obliczu przygód, jakie mogą nas czekać podczas połowu. Bliskie spotkanie z naturą, niczym niezmącony spokój i uciecha z własnoręcznie złowionej zdobyczy są warte cierpliwości i tego magicznego oczekiwania!

Niezależnie od metody połowu - spinning albo muszka - mamy szansę znaleźć wspaniałe okazy. Każdy mężczyzna będący w Rowach, nawet jeśli jeszcze nie miał do czynienia z wędkarstwem, powinien koniecznie spróbować tego osobliwego sportu.

Mini przewodnik

Miłośnicy własnoręcznego łowienia ryb zdecydowanie będą mieli co robić, kiedy przebywają na wczasach w Rowach. Uchodząca nieopodal do morza Łupawa jest bogata w ryby, zwłaszcza pstrągi. Oczywiście obowiązują pewne limity i ograniczenia, by wędkarze nie przetrzebili miejscowych populacji. Warto też poszukać sposobności zabrania się na połów razem z rybakami.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja