Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Rowów do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Rowów, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z programu NFHotel. Zarządzając obiektem noclegowym w Rowach na pewno potrzebujesz praktycznego programu, który pozwoli Ci na błyskawiczną obsługę każdego gościa. Oprogramowanie NFhotel to m. in. błyskawiczne wprowadzanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją zaakceptować błyskawicznym przelaniem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje wyświetlone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to też szybkie i klarowne rozliczenia, w których ryzyko pomyłki sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z obliczaniem cen pobytów.


Zdecydowanym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich komunikatów między pracownikami recepcji. Pracę ułatwiają też przypominacze o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli nie zauważyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania precyzyjnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 14:20:00

Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA
30.11.2015 14:37

W naszym obiekcie korzystamy z NFhotel i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się jego funkcje, a najbardziej szybkie rozliczenia, których nie zauważyliśmy wcześniej w innych programach recepcyjnych. Rezerwacje dodaje się błyskawicznie, a wszystko odbywa się bardzo sprawnie.

Bałtyk Resort
30.11.2015 14:40

Program ten bardzo się u nas sprawdza. Korzystamy z niego już jakiś czas i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Według nas, to na tę chwilę jeden z najbardziej funkcjonalnych programów z jakich mieliśmy okazję korzystać. Jest łatwy w obsłudze i bezpłatny, ma wiele przydatnych funkcji oraz opcję rezerwacji online, z której też korzystamy i polecamy!

Dodaj komentarz