Top 5 atrakcji dla dzieci wg noclegi.net.pl - Rowy

Top 5 atrakcji dla dzieci wg noclegi.net.pl - Rowy

Rodzinny wyjazd nad morze to znakomity sposób na udany relaks i wspólną zabawę. Pod warunkiem wszakże, iż całość odpowiednio zaplanowano i zorganizowano. Komfortowe noclegi to jedno, co najmniej równie istotne są rozmaite atrakcje dla dzieci. Co w tej delikatnej kwestii mogą zapewnić turystom Rowy (woj. pomorskie)? Sprawdziliśmy to.

Takie kameralne, niekoniecznie dobrze wszystkim znane kurorty zazwyczaj swoją ofertę wypoczynkową opierają na dogodnym położeniu. Dokładnie tak samo jest w Rowach. Piaszczysta plaża nad morzem to praktycznie samograj, a reszta to tylko miłe dodatki. “Tylko”? Raczej aż - dzieci, którym mocno doskwierają nuda i monotonia, nie mają najmniejszego problemu z głośnym, dobitnym i bezkompromisowym wyrażaniem swojego niezadowolenia. Dlatego wybierając się do Rowów warto zawczasu sprawdzić, co można robić poza plażowaniem - tutaj wybór jest spory, zwłaszcza przy uwzględnieniu całej najbliższej okolicy.

Redakcja noclegi.net.pl przygotowała ranking 5 najlepszych atrakcji dla rodzin z dziećmi, jakie mogą zaproponować Rowy oraz pobliskie miejscowości.

Dodano: 2018-04-10 14:20:00
0 / 5 Następny

Komentarze (1)
MaThek
10.04.2018 15:02

Rowy leżą blisko Ustki, a i do Łeby wcale nie będzie przesadnie daleko. Dlatego nie ma się co przejmować sytuacją, w której wszystkie atrakcje znajdujące się na miejscu zostały już przez dzieci sprawdzone na wszystkie sposoby. Zawsze można się wybrać na małą, rodzinną wycieczkę - tylko lepiej wygospodarować sobie wcześniej odpowiedni budżet na takie wojaże, bo często okazuje się że podstawowa wejściówka nie pozwala na korzystanie ze wszystkich atrakcji w parku rozrywki. I trzeba dokupować kolejne bilety...

Dodaj komentarz
Odpowiadasz na komentarz   MaThek  z 1.01.1970 01:00  Anuluj